פציעות בגן ילדים

בחירת מתנות ומשחקים לגני ילדים

ימי הולדת, חגים ואירועים מיוחדים הם דברים אהובים מאוד על ילדים בגילאי הגן השונים, אך הדבר לו הילדים מצפים ומחכים יותר מכל במועדים חגיגיים אלו הוא כמובן קבלת המתנות.

הרגע בו חבר קרוב ואף בן משפחה מוסר לך חבילה עטופה בעטיפה צבעונית אשר בפנים מחכה לך הפתעה, מהווה הרגשה של ציפייה למשהו טוב והתרגשות נלאית. בגני הילדים ישנה המסורת שילד יום ההולדת מחלק מתנות לחבריו בגן. קיימות שלל מתנות מסוגים שונים שניתן לרכוש ואף להכין ביחד עם ילדי הגן כחלק מאירוע יום ההולדת. לשם כך, הכנו עבורכם מספר אפשרויות למתנות הניתנות לרכישה וכן רעיונות למתנות מקוריות.

מתנות מקוריות לרכישה

ישנם הורים העסוקים בשגרה העמוסה היום יומית של העבודה ואינם יכולים לפנות מזמנם להכין מתנות. לשם כך, הכנו עבורכם מספר דוגמאות למתנות מקוריות אשר ניתן לרכוש במגוון אתרי חנויות ברשת האינטרנט המציעות שפע של מתנות ומשחקים מיוחדים לילדים בגן – להלן:

ארנקים בעיצוב אישי ­– ארנק אישי במבחר עיצובים בשילוב השם בעברית או בלועזית.

אותיות עץ מעוצבות – אותיות עץ בגימור לייזר אשר מתאימות להדבקה על דלת החדר או על קירות החדר.

כובעים – כובע מצחייה או רחב שוליים בהדפס הכולל את שם ילד, תמונתו והקדשה על פי בחירתכם.

מפיות אוכל – מפית בד עם הדפס בעיצוב אישי לפי בחירתכם.

רעיונות מקוריים נוספים

ישנה אפשרות מעניינת נוספת מלבד רכישת בחנויות השונות ברשת – קבלת מתנה שהילד לוקח חלק ביצירתה מקבלת משמעות ערכית וחינוכית. הילד היוצר הוא ילד אשר מעריך את מה שהוא יצר. על כן, כדאי מאוד להשקיע מחשבה בבחירת המתנה, במרכיבים שלה ובאופן הכנתה. כמו כן, חשוב מאוד לשתף את הגננת במספר רעיונות מקוריים ולבחון איתה אילו מהרעיונות יתאימו לילדי הגן. להלן שני רעיונות מקוריים במיוחד להכנת מתנות עם ילדי הגן:

קופסת הצעצועים שלי – כל ילד מקבל קופסת קרטון בעלת מכסה. הילד עוטף את הקופסה בגזרי ניירות צבעוניים מגוונים ומדביק עליה את השם "קופסת הצעצועים של ____ " (מעל הקו המקווקו הילד ירשום את שמו) והקופסה תשמש אותו בביתו לאחסון הצעצועים. את קופסות הקרטונים ניתן לאסוף מקרטוניות המפוזרות ברחבי העיר\היישוב, ואת הניירות הצבעוניים ניתן לרכוש בחנויות השונות או לגזור מתוך מגזינים צבעוניים. בנוסף, ההורים יכולים לרכוש את הספר "יונתן שומר הצעצועים" מאת עמרי יבין (הוצאת ספרית פועלים 2001), ולקרוא בפני הילדים לפני תחילת הפעילות. הספר יכול להישאר כמתנת המשפחה לגן.

שטיח קיר – רוכשים בד קנבס, וחותכים את הבד לחתיכות ריבועים על פי מספר ילדי הגן המשתתפים ביום ההולדת. הגודל המומלץ לכל חתיכת הינו 15X15 ס"מ. בנוסף, יש לרכוש טושים מסוג  "textile marker" אשר בעזרתם הילדים יציירו על פיסת הבד האישית שקיבלו. לאחר שכל ילדי הגן יסיימו לצייר על פיסת הקנבס האישית שלהם, לוקחים את כל פיסות הבד האישיות ותופרים לשטיח (חוט התפירה המומלץ הוא חוט פשתן ו\או לקחת את פיסות הבד לתופרת). השטיח יתלה על הקיר בגן או ישמש למטרות אחרות לפי בחירת הגננת.

מתנות לגני ילדים
מתנות לגני ילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *