קישוטי בלונים לאירועים

חגיגת יום הולדת בגן

הורים לילדים מעדיפים בדרך כלל לערוך ימי הולדת בגן. הסיבות העיקריות לכך קשורות לחיסכון בזמן ומאמץ, לעובדה שכל החברים גם ככה נמצאים בגן וכמובן לזה שאפשר לשלב מגוון רחב של פעילויות מיוחדות.

פעילויות מיוחדות לימי הולדת בגן

א. תחרות בין ילדי הגן – בחגיגת יום הולדת אמיתית כבר לא מסתפקים בחלוקת מתנות, אלא הופכים את זה לתחרות. אפשר לערוך תחרות בין ילדי הגן ולתת למי שחוגג יום הולדת להיות השופט. אפשרות נוספת היא לסיים את התחרויות ורק לאחר מכן לחלק מתנות לכל המשתתפים.
ב. מסיבת ריקודים – אי אפשר לערוך חגיגת יום הולדת בגן בלי מסיבה, ריקודים והפתעות נוספות. כדאי לפזר קישוטי בלונים לאירועים בתוך הגן ולשנות לחלוטין את האווירה הרגילה. כך הילדים יבינו לאן הגיעו ברגע שבו ייכנסו לגן, וכך גם ילד יום ההולדת ירגיש שמדובר באירוע מיוחד.
ג. עוגה ונשנושים – חגיגת יום הולדת בגן לא תהיה שלמה בלי עוגה, ממתקים ונשנושים. כאן כבר נכנסים לתמונה סדרי העדיפויות של ההורים, כי לא כולם מסכימים שהילדים שלהם יאכלו שוקולדים וסוכרים. הפתרון הוא לשלב בין כמה סוגים של נשנושים ובמידת הצורך לערב את הגננת. אפשר גם לשמור את העוגה לשעה שבה הילדים רגילים לאכול ולהגיש אותה בתור קינוח מתוק.

מה מביאים לחגיגת יום הולדת בגן?

התאמה של הפעילויות לטווח הגילאים הממוצע של הילדים היא התנאי העיקרי להצלחת האירוע. מבחינת ההורים, כדאי להביא לגן את רוב הציוד, המשחקים והפעילויות מספר ימים לפני התאריך המיועד. כך ניתן להשלים חוסרים ובמידת הצורך לקבל המלצות מהגננת. במידה ורוכשים בנפרד גם קישוטי בלונים לאירועים, יש לנפח אותם ולפזר אותם באזורי הפעילות.

הציוד לחגיגת יום הולדת בגן תלוי גם בתנאי מזג האוויר. בימי הקיץ אפשר לערוך את המסיבה בחצר ובגינה, בעוד בחורף אין ברירה אלא לרכז את הילדים בתוך חלל סגור ומקורה. התחשבות בתנאי מזג האוויר תעזור להפקת אירוע מוצלח ותמנע עומס וצפיפות. בנוסף, תמיד ניתן להתחיל את האירוע בגן ולהזמין את הילדים לעוד פעילויות בבית הפרטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *