מתנות יום הולדת לילדים

מתנות יום הולדת לילדים

אירוע יום ההולדת מספק שמחה לכל אדם, ללא כל חשיבות לגילו. אנו אוהבים לחגוג את יום ההולדת עם המשפחה,עם החברים ואפילו עם בן\בת הזוג. אך מי שנהנה באופן יוצא מן הכלל מחגיגות יום ההולדת הם כמובן הילדים. עם כל השמחה והששון בחגיגת יום ההולדת, הדבר לו הילדים מחכים מכל הוא קבלת המתנות – הרגע בו אתה מקבל מתנה מקושטת ועטופה בנייר צבעוני, אשר אותה קיבלת מהאנשים הקרובים אליך, ובתוך תוכך מתחוללת הציפייה לקרוע את העטיפה ולראות איזו הפתעה מסתתרת בפנים.

עם זאת, בחירת מתנה מקורית לאדם הקרוב אליך אינה עסק קל ויש להקדיש לה מחשבה רבה. עם השגרה היומיומית העמוסה בריצות אחר העבודה, איסוף הילדים מהגנים, והעיסוקים השונים איננו מוצאים את הפנאי למציאת רעיון למתנה מקורית ליום הולדת לילדים. לשם כך, הכנו לכם מספר מתנות מקוריות לימי הולדת לילדים.

תמונה משפחתית – משפחה הינה ערך עליון אשר מהווה מרכיב חשוב במהלך חיינו. אנחנו כמשפחה אוהבים לטייל,לאכול,לבשל, ולצחוק ביחד והדבר מביא לתחושת הרמוניה ושלווה בין בני המשפחה. הילדים אוהבים להרגיש חלק ממשפחה חמה ואוהבת ואין דרך טובה יותר לבטא זאת מאשר תמונה עם כל בני המשפחה אשר מראה על האחווה והאהבה השוררת בקרב המשפחה. בנוסף לכך, מתנה זו הינה מתנה חינוכית אשר מגבירה אצל הילד את חשיבות ערך המשפחה ותרומתו של כל אחד מבני המשפחה לתא המשפחתי.

סדנת אומנות – ישנם ילדים רבים אשר אחד מתחביביהם הוא תחום האומנות – בין אם פיסול, ציור, מוסיקה, ועוד. ישנה האפשרות לערוך סדנת אומנות המשלבת את תחום התעניינותו של הילד. סדנת האומנות הינה מקורית וחיונית להתפתחות הילד, שכן השתתפות הילד בסדנאות האומנות השונות מביאה להתפתחות האינטליגנציה והיצירתיות. כמו כן, קיום הסדנאות השונות עשויות לעורר בילד את החשק לעסוק בתחביב זה למשך זמן עם התבגרותו, וקיום מסגרת חינוכית אשר תקנה לו כלים חשובים להתמודדויות עם סיטואציות שונות במהלך התבגרותו לאורך השנים.

פאזלים – פאזל הינו מתנה נפלאה לילדים אשר אוהבים לשבת על הרצפה ביחד עם הוריהם, ולאט לאט להרכיב את חלקי הפאזל השונים עד להשלמתו הסופית. ערכות הפאזל יכולות להגיע עד עשרות אלפי חלקים ועקב כך אפשר לבלות עם הילד מספר שעות נכבדות עד להשלמת הפאזל. בכך, הילד מבלה זמן איכות עם ההורים ובני המשפחה בהרכבת הפאזל. בנוסף לכך, הרכבת הפאזל מהווה גירוי מוחי המהווה יתרונות רבים – ישנם מחקרים רבים המצביעים על שיפור מצב הרוח הכללי, הריכוז והזיכרון במהלך הרכבת הפאזל, ובכך ישנה תרומה רבה להתפתחותו האינטליגנטית של הילד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *